بیانیه عشایر خراسان شمالی به مناسبت حماسه 9 دی

س, 10/07/1395 - 20:45
بیانیه عشایر خراسان شمالی به مناسبت حماسه 9 دی
بیانیه عشایر خراسان شمالی به مناسبت حماسه 9 دی
آنچه در حماسه ماندگار نهم دی رخ داد در واقع برخواسته از حرکتی ایمانی و با انگیزه کاملاً خدایی بود که به هیچ وجه با اراده انسانی انجام شدنی نبود.

به گزارش خبرنگار بسیج عشایر از خراسان شمالی؛ سازمان بسیج عشایری خراسان شمالی به مناسبت حماسه 9 دی بیانیه صادر نمود. متن این بیانیه بدین شرح است:

حماسه ماندگار نهم دی ماه سال 1388 بدون شک بی نظیر ترین حرکت مردمی تاریخ انقلاب اسلامی در حفاظت از نظام مقدس جمهوری اسلامی و آرمانهای انقلاب اسلامی ایران بود که فصل جدیدی از بصیرت، هوشیاری، دشمن شناسی و غیرت دینی و انقلابی در صحیفه تاریخ مبارزات مردم مسلمان ایران رقم زد و روز نهم دی ماه 1388 را به واسطه حرکت عظیم، حیرت انگیز و فوق العاده مردم در تاریخ ماندگار کرد.

آنچه در حماسه ماندگار نهم دی رخ داد در واقع برخواسته از حرکتی ایمانی و با انگیزه کاملاً خدایی بود که به هیچ وجه با اراده انسانی انجام شدنی نبود و این دقیقاً همان نکته ای است که ولی امر مسلمین بارها در بیانات خود به آن تاکید کرده اند و فرموده اند: این دست قدرت الهی بود که در روز ۹دی، آحاد مردم را در سراسر کشور به صورت خود جوش به صحنه آورد و بزرگترین توطئه و عمیق ترین فتنه علیه انقلاب اسلامی و نظام ولایی را، در هم شکست و فتنه گران قدرت طلب و هواپرست را منزوی ساخت. مردم ایران در روز نهم دی ماه سال ۱۳۸۸ به جهانیان ثابت کردند که هرگاه ملتی در راه خدا به حرکت در آید و قیامش الله باشد، خداوند هم در لحظه های نیاز، این ملت را تنها نمی گذارد و از نصرت خود برخوردارش می نماید. در روز 9 دی وعده الهی بر مبنای آیه شریفه " ان تنصر الله ینصرکم و یثبت اقدامکم" تحقق یافت و عظمت این نصرت طبق آیه شریفه "ان ینصرکم الله فلا غالب لکم" آشکار گشت.

ما عشایر استان خراسان شمالی و همیشه در صحنه با اعتقاد راسخ به ارزشهای اسلامی و گوش به فرامین مقام عظمای ولایت حضرت امام خامنه ای (مد ظله العالی)  و با خلق حماسه اقتصادی با تولیدات بیشتر خود جلوی نفوذ دشمنان دین و کشورمان را در توطئه ها و فشارهای سیاسی و اقتصادی نا امید و مایوس خواهیم کرد.

 "و مکروا و مکرالله و الله خیر الماکرین"

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.